Modelové rady mobilných terminálov

Enterprise digital assistant

EDA mobilné terminályTerminály radu podnikových digitálnych asistentov (EDA) poskytujú riadiacim pracovníkom potrebný prístup k informáciám i mimo kancelárie. Napriek ich malej hmotnosti, veľkosti a jednoduchosti používania sú veľmi odolné a vhodné na požitie v rôznych prostrediach.

 

 

Priemyselné mobilné terminály 

Priemyselné mobilné terminály Motorola (Symbol) poskytujú spoľahlivý a presný zber a prenos dát na zabezpečenie vysokej miery efektívnosti a produktivity a to i v náročných pracovných podmienkach prachu, vysokej teploty a pod.

Špeciálne mobilné terminály  

Špeciálne mobilné terminályMotorola dopĺňa svoje produktové portfólio aj o špecializované mobilné terminály. Séria MC9090-RFID spája v sebe funkcionalitu najrobustnejšieho a najvýkonnejšieho terminálu MC9090 s RFID, čím umožňuje snímanie RFID tagov v pásme UHF podľa štandardu EPC Gen2. Hybridné zariadenie MT2000 v sebe kombinuje výkonnosť mobilných terminálov s operačnými systémami Windows CE a ergonómiu ručných snímačov čiarových kódov. Model MC17 je určený do predajní a umožňuje zákazníkom snímanie tovarov, prípadne získanie dodatočných informácií priamo počas nákupu.

Priemyselné vozíkové terminály

Priemyselné vozíkové terminályMobilné terminály od vozidiel (VZV alebo kamióny) v sebe spájajú odolnú konštrukciu a výkonnú bezdrôtovú konektivitu umožňujúc tak prístup k dátam  a ich získavanie v reálnom čase v tých najnáročnejších priemyselných podmienkach od nakladacích rámp a mraziarenských priestorov až po skladové priestory alebo kdekoľvek na cestách.

Terminály pre nosenie na tele

Terminály pre nosenie na teleTerminály pre nosenie na tele sú ideálnym zariadením do skladov a distribučných centier, kde je flexibilita operátora na prvom mieste. Odolný a výkonný WT4090 necháva vaším pracovníkom voľné ruky a tým umožňuje ich maximálnu produktivitu. Verzia VoiceOnly (VOW) je špeciálne určená pre aplikácie s hlasovým vychystávaním.

 

Všetky typy modilných terminálov nájdete TU.

← Späť ↑ Hore

Súvisiace odkazy

Mobilné terminály

Kontaktný formulár