Modelové rady snímačov čiarových kódov

Ručné laserové a digitálne snímače

Ručné laserové a digitálne snímače ZebraRučné snímače Symbol sú vhodné pre širokú paletu aplikácií určených na zber dát. Poskytnú najvyšší stupeň ergonómie, maximálny výkon snímania a zvýšenú produktivitu v maloobchode, zdravotníctve, školstve a iných nepriemyselných oblastiach. Sú dostupné k káblových aj bezdrôtových (Bluetooth) verziách. Modely vybavené 2D imagerom umožňujú efektívne snímanie všetkých bežných druhov 2D kódov.

Stacionárne pultové snímače

Stacionárne snímače ZebraVďaka dokonalej technológii, tieto všestranné, odolné a maximálne spoľahlivé stacionárne snímače s vysokým výkonom zaručia zvýšenie produktivity pultového predaja. K dispozícií sú modely pre vstavanie do pokladničného pásu vo vertikálnej aj horizontálnej polohe, ako aj modely pre voľné položenie na pulte. Model DS9808 navyše umožňuje hybridné používanie v stojanovom aj ručnom režime. Pri snímaní čiarového kódu pohybuje obsluha čítaným kódom pred snímačom bez nutnosti orientovať čiarový kód voči snímaču. Niektoré typy pultových snímačov je možné používať aj ako ručné. 

Odolné priemyselné laserové a digitálne snímače

Odolné priemyselné snímače ZebraSklady, výrobné a nakladacie priestory potrebujú snímače určené pre náročné priemyselné pracovné prostredie. Rad odolných priemyselných snímačov je prispôsobený najvyšším priemyselným štandardom. Boli podrobené mnohým testom pádu a nárazu na zabezpečenie ich dlhodobej odolnosti voči poškodeniu ale aj prachu a vlhkosti. Sú dostupné v káblovom aj bezdrôtovom (Bluetooth) prevedení, pre flexibilnejšie uspokojenie Vašich požiadaviek. Laserové snímače sú vybavené technológiou Fuzzy Logic, ktorá je schopná dekódovať aj zle čitateľné čiarové kódy. Digitálne snímače sú dostupné v 3 variantoch: SR štandardný rozsah, HD - hight density pre malé husté kódy a DP - pre direct part marking značenie. Kúpou týchto snímačov získate spoľahlivosť a výkon, ktorý očakávate od značky Symbol.

Okrem toho existujú aj stacionárne snímače, ktoré slúžia obvykle pre  upevnenie k výrobnej linke. Pri snímaní čiarového kódu sa preto nepohybuje snímač, ale čítaný čiarový kód. Pomocou sústavy stacionárnych snímačov je možné zabezpečiť čítanie rýchle sa pohybujúcich kódov v rôznych orientáciách a z rôznych strán.

 

Podrobné informácie o modelových radách snímačov čiarových kódov nájdete TU.

 

 

← Späť ↑ Hore

Súvisiace odkazy

Snímače čiarových kódov

Kontaktný formulár