O spoločnosti Zebra Technologies

Logo spoločnosti ZEBRA Technologies

Spoločnosť Zebra Technologies je globálnym lídrom, ktorý ponúka širokú škálu inovatívnych a spoľahlivých technologických riešení, dodávajúcich "digitálny hlas" majetku organizácií, ľuďom a transakciám, čím umožňujú organizáciám získať väčšiu obchodnú hodnotu. Zebra Technologies Corporation bola založená v roku 1969 a sídli v Lincolnshire (Illinois). Ponúka produkty v 100 štátoch po celom svete. V súčasnosti pozostáva z dvoch hlavných častí:

 

  • Zebra Printing
  • Zebra Enterprise

Systémy tlače pre automatickú identifikáciu - Zebra Printing

Zebra Technologies navrhuje, vyrába a predáva široké spektrum tlačiarní a súvisiacich produktov. Spoločnosť ponúka tlačiarne pre tlač etikiet s čiarovými kódmi, pokladničných účteniek, plastových kariet, náramkov, tagov, ako aj tlačiarne s kontinuálnym nahrávaním údajov do RFID čipov (tzv. Smart label, Smart tag). Jej tlačové riešenia nachádzajú uplatnenie v riadení zásob, pri doručovaní balíkov, manipulácii s batožinou, automatizovanom skladovaní, v just-in-time výrobe, zamestnaneckých kartách a dochádzkových systémoch, systémoch pre správu súborov, pri označovanie pacientov, lekárskom označovaní vzoriek, označovaní výrobkov v obchodoch, vodičských preukazoch, prístupových systémoch, atď.

Okrem toho spoločnosť predáva celú radu špeciálneho spotrebného materiálu, skladajúceho sa zo samolepiacich etikiet, termotransferových pások, plastových kariet, náramkov, ako aj tlačové hlavy, batérie, podporný softvér na potlač, vývoj aplikácií a správu sietí tlačiarní.

Spoločnosť vyvíja a predáva riešenia, ktoré pomáhajú firmám lokalizovať alebo sledovať majetok a osoby v reálnom čase, taktiež poskytuje konzultačné služby, zmluvy o údržbe a softvérové ​​licencie.

Riešenia podnikovej mobility - Zebra Enterprise (predtým Motorola Solutions)

Bývalá spoločnosť MOTOROLA SOLUTIONS, Inc., ktorá sa v roku 2014 stala súčasťou spoločnosti Zebra, patrí medzi špičkových výrobcov značkových hardvérových zariadení pre podnikovú mobilitu. Spektrum jej produktov možno rozdeliť do viacerých kategórií ako sú progresívne snímanie dát, mobilný zber dát, bezdrôtová infraštruktúra, RFID a v neposlednom rade manažovacie systémy, ktoré umožňujú transparentnú správu všetkých zariadení v sietí.  

← Späť ↑ Hore

Súvisiace odkazy

Zebra Technologies

Kontaktný formulár